Djeca poklone šalju

Tokom mjeseca decembra, naši učenici i ovaj put su pokazali da uz svakodnevni rad, učenje i lijepo ponašanje, se usvajaju i najvrijednije lekcije u životu.

Svaki dan je prilika za naučiti nešto novo, biti dobar i učiniti nešto dobro za druge i da je najveće bogatstvo podijeliti ono što imaš s drugima…

Dana, 19.12.2019.godine učenici naše škole u pratnji nastavnice Aldijane Muslim, socijalne radnice Edise Turkušić i pedagogice Daniele Božinović, posjetili su djecu, korisnike Službe za zaštitu djece u stanju potrebe koja djeluje u sklopu KJU Odgojni centar. Obradovali smo ih sitnicama koje su svakom djetetu drage, slatkišima, društvenim igrama, igračkama, knjigama, školskim priborom, sredstvima za higijenu i posebnom novogodišnjom čestitkom koji su izradili učenici iz Produženog boravka. Našim domaćinima hvala na dobrodošlici, organizaciji druženja s djecom, zakusci i informacijama koje nam je prezentirala Šefica Službe Ismira Hadžić.

Našim učenicima se zahvaljujemo za pažnju i divne poklone koje su pripremili za svoje vršnjake. Ponosni smo na vas…

Hvala roditeljima i uposlenicima škole na podršci u realizaciji aktivnosti!

Ostavite komentar

unesite broj *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.