Humanost, solidarnost i djelovanje za mir u MSŠ Maglaj

Naši učenici nizom aktivnosti pokazuju svoju humanost, solidarnost i patriotizam.

Na 23.11. Međunarodni humanitarni dan delegacija učenika naše škole predvođena profesorima Hazimom Ćorićem i Nermikom Pirkić, a u organizaciji sekcija Crveni križ/krst i Obrazovanje za mir posjetila je Spomen obilježje Sikola, te položila cvijeće u znak sjećanja na poginule humanitarne radnike iz Danske. To je Dan kada se prisjećamo i odajemo počast svim hrabrim humanitarcima koji su dali svoje živote u plemenitim misijama ali se podsjećamo i na važnost ulaganja u vlastitu dobrotu i način djelovanja za mir!

Maglaj, 24.11.2018.
Prof. Nerminka Pirkić

Ostavite komentar

unesite broj *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.