Gimnazija SSST organizirala Online Open Week

Dan otvorenih vrata jedan je od događaja koji Gimnazija SSST organizira svake godine za sve zainteresirane osnovce i njihove roditelje.  Usljed pandemije virusa COVID-19 i nemogućnosti organiziranja klasičnog Dana otvorenih vrata, profesori i učenici Gimnazije SSST odlučili su organizirati Online Open Week (Online Sedmicu otvorenih vrata), te putem svojih društvenih mreža predstavljati program Gimnazije, način nastave kao i klubove i sekcije koji djeluju u sklopu SSST Gimnazije.

Sve osnovce koji još nisu donijeli oduku u kojoj školi žele da nastave svoje srednjoškolsko obrazovanje, pozivamo  da posjete  web stranicu www.gssst.edu.ba, te oficijelne profile Gimnazije SSST na društvenim platformama: Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube.

Ovo je idealna prilika da se kandidati upoznaju sa radom naše škole kao i brojnim projektima koje naši učenici u suradnji s profesorima realizuju tokom školske godine.

Redovno pratite naše objave, postavljajte pitanja, a naš tim će se potruditi da na sve upite dobijete i odgovore.

Ostanite kući i upoznajte nas online!

Ostavite komentar

unesite broj *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.