Mozaik Arts Travel zapošljava

Opis radnog mjesta
– administrativni poslovi

– uspostavljanje i održavanje kontakta s klijentima i potencijalnim klijentima,

– koordinaciju u realizaciji turističkih putovanja (prevoznici, hoteli, vodiči)

– izrada turističkih ponuda/aranžmana, vaučera, itinerera

– ostali poslovi po nalogu nadređenog

Obavezni uslovi:- VSS (poželjno završen Ekonomski fakultet ili Prirodno-matematički /Geografija: Turizam i zaštita životne sredine

– Poznavanje engleskog jezika

– Poznavanje rada na računaru (Word, Excel, Outlook…)

– da je na biro-u 6 mjeseci

Dodatni uslovi:- Organizovanost i preciznost

– Analitičnost, sistematičnost i odgovornost

– Samostalnost i proaktivnost u rješavanju problema

Da li je radno iskustvo uslov?: nije obavezno radno iskustvoNačin prijave na oglas: Na kontakt email za prijave
Razgovor sa kandidatima: DA sa izabranim kandidatimaKontakt osoba: SabinaKontakt email: sabina.strik@espybosnia.com

Više informacija

hocu.ba

Ostavite komentar

unesite broj *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.