JAVNI NATJEČAJ za radno mjesto na određeno vrijeme uz probni rad od 30 dana: Laborant na Fakultetu strojarstva, računarstva i elektrotehnike – 1 (jedan) izvršitelj

Sveučilište u Mostaru, Fakulteta strojarstva, računarstva i elektrotehnike je započeo sa implementacijom projekta „Povećanje konkurentnosti mikro, malih i srednjih poduzeća digitalizacijom – IC SMED“, te traži djelatnika za poziciju Laboranta na projektu.

Projekt IC SMED sufinanciraju Evropska unija i Savezna Republika Njemačka putem
EU4Business projekta koji zajednički provode GIZ, UNDP i ILO u okviru Strategije lokalnog razvoja – Programa za lokalnu samoupravu i ekonomski razvoj u Bosni i Hercegovini Saveznog ministarstva za ekonomsku saradnju i razvoj Republike Njemačke (BMZ).

Opis poslova:
● Održavanje laboratorijskog hardvera i softvera, održavanje laboratorijske opreme,
briga o ispravnosti opreme i otklanjanju eventualnih kvarova.
● Priprema i osiguranje uvjeta za izvođenje digitalnih rješenja (slučajeva digitalizacije), priprema neophodne opreme i materijala potrebnih za izvođenje, pomoć u izvođenju slučajeva digitalizacije.
● Podrška u provođenju edukacija koje će se izvoditi za djelatnike poduzeća i studente, priprema edukacijskih materijale za sudionike edukacije.
● Priprema edukacijskih materijala za sudionike kod radionica – izvođenje digitalnih
rješenja.
● Priprema za implementaciju i pilot testiranje primjera digitalizacije.
● Izvještavati rezultate s vanjskim sudionicima s najvišim etičkim normama
● Osigurati da su ispunjeni okolišni zahtjevi
● Drugi poslovi vezane za radionicu/Tvornicu za učenje/Centar za digitalizaciju
Period na koji se zasniva radni odnos: 15 mjeseci
Uvjeti: Pored općih uvjeta kandidat treba ispunjavati i sljedeće posebne uvjete :
● minimalno VŠS tehničkog smjera (računarstvo, informatika)
● poznavanje rada u programskim jezicima za razvoj softvera
● aktivno znanje engleskog jezika
● sistematičan i odgovoran pristup poslu
● poželjno je poznavanje njemačkog jezika
● poželjno je radno iskustvo u sličnim poslovima

Uz prijavu na Javni natječaj, prilažu se sljedeće dokumenti

  1. kraći životopis (s podacima o adresi, kontakt telefonu i e-mailu),
  2. motivacijsko pismo,
  3. fakultetska diploma,
  4. potvrda o radnom iskustvu (ukoliko kandidat ima radno iskustvo),
  5. poželjne preporuke od prethodnih poslodavaca,
  6. certifikate i uvjerenja kao dokaz završenih obrazovanja, tečajeva i sl.
    Kandidati koji uđu u uži izbor će biti pozvani na intervju i testiranje.
    Sve tražene dokumente treba dostaviti skeniranu u roku od 8 (osam) dana od dana
    objavljivanja Javnog natječaja na službenoj Internet stranici Fakulteta strojarstva,
    računarstva i elektrotehnike, putem e-maila: office@fsre.sum.ba sa naznakom “Prijava na
    Javni natječaj za radno mjesto Laborant na Fakultetu“.

Neblagovremene, neuredne i nepotpune prijave neće se uzeti u razmatranje.

Više informacija ovdje

Ostavite komentar

unesite broj *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.